Åpningstider:

         09.00 - 19.00

    Fôringer og show
    10.00 - strandsonen
    11.00 - pingvinfôring
    12.00 - sel-show
    13.00 - slanger (søn: krokodiller)
    14.00 - pingviner
    15.00 - sel-show
    16.00 - fôring av karper
    17.00 - sel-show
    18.00 - pingvinfôring
 
  • Gjedde blir krokodillemat
    Her får krokodillen seg et festmåltid! Noen av gjeddene blir brukt til å mate ferskvannskrokodillene i Akvariet i Bergen. De er hentet fra Osvassdraget.
    Kilde:Bergensavisen
  • FAMILIE-PARKENE I NORGE
    Din nettleser støtter ikke iframes NORSKE FAMILIEPARKER: Hardangertun Familiepark, Kristiansand Dyrepark, Havana Bade og Lekeland i Sandnes, Hunderfossen Familepark i Lillehammer, Kongeparken i Ålgård, Lekeland i Skien, Polarzoo i Bardu, Raufoss Badeland, Snilsberg Familiepark Gaupen, Sommerland Bø
    Kilde:Hamar Arbeiderblad
  • Reiselivets Hederspris 2011 til Augustin-Terminus Gruppen i Bergen
    Bergen Reiselivslags Hederspris 2011 er tildelt Augustin-Terminus Gruppen ved direktør Kjetil Smørås.
    Kilde:Boarding.no
  • Én av tre kommuner slukker lyset
    Earth Hour sammenlignes med kvinnedagen og 17. mai. Nå får aksjonen drahjelp av Mette-Marit som lover å sykle til jobb om kronprinsen skrur av Mac-en oftere.
    Kilde:NRK.no
Kart over Akvariet

Nedenfor finner du kart over Akvariet, slik at du kan bli godt kjent allerede før du kommer på besøk.

Bli også med på en digital tur til Akvariet ved å klikke deg rundt i våre lokaler. Ved hjelp av noen tastetrykk kan du bevege deg rundt i Akvariets lokaler og se alt 360 grader.






 




Sjøveps er en manet og et av verdens giftigste dyr
Visste du det?


Powered by Akvariet